HAKKIMIZDA

cat

Biz Kimiz?

1997 yılında Ankara Gölbaşı Andezit taşı işleme ve uygulama amacıyla kurulan Surtaş Madencilik ve İnşaat Limited Şirketi, kuruluşundan bu yana temel prensip ve ilkelerimizi ön planda tutarak her birisi referanslarımızı oluşturan birçok iş yapmış, kurumsallaşma çalışmalarını tamamlayarak 2014 yılının Ağustos ayında ANONİM ŞİRKETİ olarak yoluna devam etmektedir.

Kullandığımız malzeme olan Çorum Yeşil Andezit ve Gölbaşı Andezit  taşı ile yapılabilecek “en iyi tasarım, en ince işçilik ve en ekonomik uygulama” bütünü içerisinde, tam bir güven ve yetkinliğin adını oluşturduk.

40’a yakın cinsi ve biçimi ile, andezit taşını, girebileceği her biçimde ve kullanım tarzında uyguladık, uyguluyoruz. Taş ocakları, taş işleme fabrikalarımız ve yetkin personelimiz ile Andezit taşının alabildiğine güzel, doğal, dayanıklı dünyası ile sizleri Surtaş Madencilik ve İnşaat Anonim Şirketi olarak tanıştırmak istiyoruz.

Daha geniş bilgi ve olası işbirliği için şirketimizin üst yöneticilerinden; idareci, mühendis, usta ve işçisine kadar tüm personeli sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacaklardır.

Hizmetlerimiz

Andezit, Mermer, Bazalt ve Granit taşlarını ister kullanıma hazır olarak ister uygulaması tarafımızdan yapılmış olarak temin edebilirsiniz. Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen, özellikle büyük ölçekli konut projeleri, toplu konut projeleri, taşeronluk, müteahhitlik işleri konusunda kayda değer bilgi birikimimizi hizmetinize sunuyoruz. Ayrıca inşaat ve taahhütlük hizmetlerimiz sizlerden aldığımız destekle büyüyerek devam etmektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Pazarda lider konumda olan, çoğu zaman pazara yön veren bir şirket olmamız bir etken. Doğal Taş konusunda dünyada bilinen en ileri teknolojiler ile çalışıyor olmamız da bir diğer etken. Fakat bunun yanı sıra bizi farklı kılan en önemli etkenlerden biri de, müşteri odaklı bakış açımız: bugün sağladığımız ürün ve hizmetler müşterilerimizin bugünkü ihtiyaçlarını karşılıyor olabilir ancak mevcut ürün ve sistemlerin gelecekte de müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamasını garanti altına almak gerekmektedir. Müşteri odaklı bakışımızı en üst seviyelerde tutmak ve memnuniyetin gerçekleşmesini sağlamak için en önemli kaynağımız çalışanlarımızdır.

Şehrin Geleceğine….